Uniwersalne i trwałe torby papierowe od lat są najpopularniejszą formą opakowania produktów,  wykorzystywane na zakupach, bądź jako torebki okolicznościowe. Są również doskonałym materiałem promocyjnym firmy na spotkaniach, konferencjach, czy targach branżowych.


Wszechstronne zastosowanie, duża powierzchnia reklamowa i potencjał marketingowy przyczyniają się do ich popularności wśród firm, poszukujących atrakcyjnych nośników reklamowych.


Nasze torby dostępne są w różnych typach i kolorach, posiadają wytrzymałe i eleganckie uchwyty, a ich wysoka jakość wykonania zapewnia sporą uniwersalność oraz długi czas użytkowania. W dodatku atrakcyjna cena toreb powoduje, że cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród dystrybutorów, hurtowni i sklepów. Torby ozdobne produkujemy w kilkunastu standardowych rozmiarach i kształtach. Na zamówienie możemy jednak wyprodukować torby ze wskazanymi przez Klienta wytycznymi.


Torby reklamowe to obecnie bardzo modny, a jednocześnie funkcjonalny produkt. Różnorodność wymiarów jakie dajemy do wyboru umożliwia dopasowania wzoru do własnego projektu. Najczęściej stosowanym surowcem do wykonywania toreb jest kreda błysk lub mat o gramaturze 170g. Dodatkowo torby można poddać różnym opcjom uszlachetnienia dodając im jeszcze ciekawszego wyglądu. Szeroki wybór kolorystyczny sznurków bawełnianych i polipropylenowych na uchwyty pozwala dobrać wzór do projektu graficznego. Każda nasza torba jest dodatkowo wzmacniania usztywniającymi elementami z tektury introligatorskiej w okolicach montażu uchwytów i na dnie. Ma to na celu zwiększenie wytrzymałości samej torby.
 

Torby reklamowe:
 • Dane Firmy


  • Firma Poligraficzno - Introligatorska
   UDZIAŁOWIEC Sp. z o. o.
   42-256 Olsztyn k/Częstochowy
   ul. Narcyzowa 2
 • Kontakt

Copyrights 2013 Udziałowiec, wykonanie domena.pl