To w segregatorze składujemy wszystkie ważne dla firmy dokumenty, umowy i rozliczenia. Aby był wizytówką firmy, powinien być wykonany z dużą precyzją i starannością. Nasza bogata oferta wzorów, pełna paleta kolorów oraz najwyższej jakości materiały, zapewniają wykonanie zamówionego produktu w najwyższej jakości.
 
Proponujemy segregatory o dowolnych formatach i szerokościach grzbietu oraz z dodatkowym wyposażeniem takim jak kieszonki, uchwyty na długopisy, zamknięcia i etui. Dzięki estetycznemu wyglądowi oraz możliwości personalizacji nasze produkty idealnie sprawdzają się jako segregatory reklamowe. Umożliwiamy umieszczenie na nich w dowolnym miejscu grafiki, logotypu lub napisu.
 
W efekcie mogą posłużyć jako materiał reklamowy na targach, w trakcie dni otwartych albo upominek firmowy dla potencjalnego klienta.

 

Segregatory przez nas produkowane wyposażamy w mechanizmy 2 lub 4 ringowe wraz z dociskaczem metalowym lub plastikowym, do wyboru z trzema rodzajami grzbietów 30 mm, 50 mm i 70 mm w wymiarze 270x320 mm, w zależności od Państwa potrzeb. Segregatory wykonane są z litej tektury o grubości 2 mm, pokryte papierem kredowym o gramaturze 150 g/m². Dodatkowo mogą zostać uszlachetnione ich okładki oraz środki folią błyszczącą lub matową. Ponadto możemy je wyposażyć w kieszenie na wizytówki oraz płyty CD.

Segregatory reklamowe:
 • Dane Firmy


  • Firma Poligraficzno - Introligatorska
   UDZIAŁOWIEC Sp. z o. o.
   42-256 Olsztyn k/Częstochowy
   ul. Narcyzowa 2
 • Kontakt

Copyrights 2013 Udziałowiec, wykonanie domena.pl