O nas

     Firma nasza działa na rynku branży poligraficzno-introligatorskiej już od 20 lat. Obecnie zatrudnia około 100 pracowników, dysponuje nowocześnie wyposażoną przygotowalnią offsetową z cyfrową naświetlarką CTP, maszynami do druku cyfrowego i offsetowego oraz nowoczesnymi maszynami i urządzeniami introligatorskimi. Specjalizuje się także w usłudze foliowania.

    Nasz potencjał produkcyjny uznawany jest za największy w regionie częstochowskim. Każdego roku asortyment działalności jest rozszerzany. Jego podstawę stanowi produkcja dla urzędów, firm, biur, wyższych uczelni i szkół. Od początku istnienia jest znana  w całym kraju przede wszystkim jako czołowy producent kalendarzy. Firma jest dostawcą  swoich wyrobów dla największych w Polsce sieci handlowych takich jak: Partner XXI, Biuro Plus; Wydawnictw  Akcydensowych, Central Zaopatrzenia Szkół, a także dla: Komendy Głównej Policji i Straży Granicznej, Komend Wojewódzkich Policji, Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Miast oraz ponad 90 Wyższych Uczelni, między innymi: Uniwersytetów: im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Jagiellońskiego w Krakowie, Śląskiego, Wrocławskiego, im. M. Curie Skłodowskiej w Lublinie, Rzeszowskiego, Szczecińskiego, Opolskiego, oraz wielu Politechnik, Akademii i innych. Ponadto współpracujemy odbiorcami hurtowymi i detalicznymi we wszystkich większych miastach  w Polsce.

 

W szerokiej gamie produktów Firmy „Udziałowiec” znajdziecie Państwo:- druki dla wyższych uczelni, szkół i urzędów, na które posiadamy wymagane certyfikaty,
- druki resortowe dla policji oraz wojska,
- kalendarze: książkowe, planszowe, ścienne, biurowe, popularne oraz reklamowe,
   wg indywidualnych wzorów,
- segregatory, teczki, torby reklamowe,
- książki, broszury i publikacje,
- artykuły biurowe,
- medale i etui na medale,
- nowoczesne karty plastikowe: VIP, wstępu, lojalnościowe, członkowskie, legitymacje studenckie i nauczycielskie.

Jako producent, realizujemy zarówno zlecenia na wyroby standardowe, jak również zupełnie oryginalne. Nasze zaplecze techniczne umożliwia nie tylko sprostanie indywidualnym potrzebom odbiorców, ale także kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, by Klienci otrzymali artykuły najwyższej jakości. Dodatkową gwarancją jakości świadczonych przez nas usług jest przyznany 30.08.2006r. Certyfikat ISO 9001:2008 z zakresu „Usług Poligraficzno – Introligatorskich”.
Od 1997 r. jesteśmy członkiem Business Center Club. W dniu 15.08.1998 r. został nam przyznany status Zakładu Pracy Chronionej, dzięki czemu wszyscy współpracujący z nami mogą korzystać z ulgi obniżenia wpłat na PFRON.
Dziennik „Puls Biznesu” przyznał Firmie Udziałowiec prestiżową nagrodę Gazele Biznesu 2009, 2010 i 2011, przyznawaną najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce. Ponadto Miesięcznik Gospodarczy Forbes potwierdził naszą przynależność do klubu laureatów rankingu „Diamenty Forbesa 2011” – grona najbardziej wiarygodnych Firm w Polsce – jednej z 5 w województwie śląskim. Jesteśmy także posiadaczem certyfikatów: „Przejrzysta Firma” i „Wiarygodność Biznesowa”. Od lat z powodzeniem uczestniczymy w postępowaniach przetargowych dla Firm i Urzędów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Zapewniamy sprawną realizację zlecenia, konkurencyjne ceny i wysoką jakość produktu. Warto się o tym przekonać.
   

Udziałowiec - siedziba:
 • Dane Firmy


  • Firma Poligraficzno - Introligatorska
   UDZIAŁOWIEC Sp. z o. o.
   42-256 Olsztyn k/Częstochowy
   ul. Narcyzowa 2
 • Kontakt

Copyrights 2013 Udziałowiec, wykonanie domena.pl